26. Podziękowania.

7 lipca obchodziłam 24 urodziny. Od kiedy pamiętam dzień ten zawsze był najgorszym dniem w roku. Nie chodzi mi tu o tykający zegar - tym jeszcze długi czas nie będę musiała się martwić za sprawą dobrych genów ;). Problem polega na tym, że w tym dniu jestem obiektem zainteresowania, życzenia które dostaję od najbliższych mi osób są albo wymuszone, lub przyprawiają mnie o gorszy stan np. życzę ci byś znalazła chłopaka, bo w twoim wieku to już dziewczyny dawno powychodziły za mąż, mają dzieci, a ty jak tak dalej będziesz postępować to starą panną zostaniesz. Ten dzień jednak był inny niż zwykle za sprawą kilku osób, dzięki którym z mojej twarzy nie znika uśmiech. Choć paradoksalnie nie zrobiły nic złego jestem na nie potwornie zła. Sylwię uduszę przy najbliższej okazji za to, że wpadła na ten pomysł i go zrealizowała a Weronikę, Matyldę i Magdę za to, że maczały w tym palce. Teraz przyszedł czas na podziękowania co niniejszym czynię:
1. Sylwia Głogowska - połączyła nas miłość do Kabaretu Skeczów Męczących i Paranienormalni. Dziękuję ci za to, że potrafisz zrobić dla mnie tyle, ile nie zrobiłby dla mnie nikt bliski. 
2. Weronika Tulin  - może nie łączy nas miłość do Neo, ale i tak potrafimy znaleźć tematy, dzięki którym nasza konwersacja nadal trwa. Nie zawsze nasze rozmowy były lekkie i przyjemnie, w większości to moja wina, ale myślę, że niebawem pójdzie to w zapomnienie. Dziękuję ci z to, że okazujesz zrozumienie kiedy mam zły humor i potrafisz ustawić mnie do pionu gdy nie wierzę w siebie.
3. Karolina Kotlarz - dzień w którym zaczęłyśmy ze sobą pisać był jednym z najlepszych dni w moim życiu. Chce Ci podziękować, za to, że dzielisz się ze mną swoimi radościami i smutkami, że potrafiłaś zrozumieć moją sytuację i nie odwróciłaś się ode mnie. Oczywiście dziękuję ci za łańcuszek - od teraz zawsze będziesz przy mnie blisko :).
4. Magda Tasarz - pierwsza i jak na razie ostatnia osoba z tego zestawienia z którą miałam okazję się spotkać. Jeżeli chodzi o kabarety a w szczególności o kabaret Paranienormalni jest omnibusem. Dziękuję ci za to, że mogłam czerpać z twojej wiedzy i poznać chłopaków z kabaretu.
5. Matylda Modrakowska - piszemy ze sobą od niedawna, ale również połączyła nas pasja do kabaretu. Dziękuję ci za wzięcie udziału w niespodziance, za to, że pamiętasz o mnie jeżeli chodzi o jakieś wydarzenia kabaretowe - wiele to dla mnie znaczy.
6. Anna Stolarek - przypadkowo znalazłam jej w blog w otchłaniach internetu i tak zaczęła się nasza znajomość internetowa. Dzięki niej założyłam tego bloga. Dziękuję ci za to,że nie traktujesz mnie jak wariatkę w momentach kiedy dzielę się z tobą moimi wariackimi zwierzeniami.
7. Kasia Fabisiak - kolejna osoba z tego zestawienia z którą połączyła mnie miłość do kabaretu a w szczególności do Kabaretu Skeczów Męczących. Kasiu dziękuję ci, za to, że jesteś tak bardzo pozytywną osobą, która zawsze ma w garści jakieś miłe słowo dla mnie, co jak wiecie jest dla mnie bardzo ważne.
8. Gosia Porąbaniec - sympatyczna, miła krejzolka, która jak większość z tego zestawienia lubi kabarety. Dziękuję ci bardzo, że potrafisz mnie zaskoczyć miłym słowem lub zdjęciem. Fotka ze szpagatem ma swoje miejsce na pulpicie.
9. Gosia Krawiecka - co nas połączyło -  słabość do Marcina Wójcika i Kuby Błaszczykowskiego. Gosiu, co prawda nie piszemy ze sobą zbyt często ale cały czas mam w głowie nasze rozmowy. Dziękuję ci za to, że jesteś bardzo sympatyczną osobą i jako jedna z niewielu osób rozumiesz dlaczego tak lubię Kubę ;).
10. Gosia Kubat - może nie piszemy ze sobą często, ale wystarczył moment bym poczuła, że jesteś mega fajną osobą. Dziękuję ci za to, że czytasz mojego bloga i Ci się on podoba.
11. Ewa Szczepańska - osoba, które chętnie jeździ ze mną na występy kabaretowe i nie tylko. Dziękuję ci ze znosisz mój słowotok po występach na których razem jesteśmy. Mam nadzieję, że nie obrazisz się, że ukradłam od Ciebie wierszyk, który pojawi się poniżej.
12. Majka Czarnecka - jej ulubiony kabaret to KSM więc nie mogło jej zabraknąć w tym zestawieniu. Dziękuję ci za to, że o mnie pamiętasz kiedy szykuje się jakaś kabaretowa akcja.
13. Krysia Majewska - osoba z którą mogę popisać na temat siatkówki, pasji która na ten moment zeszła na dalszy plan, ale dzięki Tobie nadal o niej pamiętam za co ci dziękuję. Dziękuję ci również za to, że co roku wymieniamy się kartkami świątecznymi :).
14. Kasia Mucha - należymy do jednej grupy, której jest ona założycielem:link do grupy.  Dziękuję ci za to, że mam cię w gronie znajomych oraz za zdrowe podejście do mojego spotkania z Bartkiem.
15. Asia Muniak - bardzo pozytywna dziewczyna, dziękuję ci za każdy like na fb, pozytywne komentarze i za pozytywne fluidy jakie mi wysyłasz :).

PS. Jeżeli któraś z was nie zgadza się z tym co napisałam to walcie prosto z mostu do mnie na fb.
Cóż mogłabym więcej napisać. Pomimo tego, że z większością z was się jeszcze nie zobaczyłam, to cieszę się, że mam do kogo zwrócić się w każdej sprawie. Marzy mi się dzień kiedy wszystkie zbierzemy się na jednej wielkiej imprezie i będziemy świętować do rana ;).Tak na koniec dedykuję Wam ten oto wierszyk:
Jeśli któregoś dnia...

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie...
Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą...


Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...
Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą...


Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie....
Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho...


Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze...
Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować...

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

171. #Domnaplaży Sarah Jio 24/2019

161. #MistrziMałgorzata Michaił Bułhakow 16/2019

223. Kłamca 2 Jakub Ćwiek 88/2019