45. ,,Miłość na wybiegu''.

źródło: filmweb.pl

Tytuł: ,,Miłość na wybiegu''
Reżyseria: Krzysztof Lang
Gatunek: Komedia romantyczna
Premiera: 21 sierpnia 2009
Czas trwania: 93 minutyJulia, dziewczyna pochodząca z małej miejscowości, pomagająca rodzicom przy smażeniu ryb, pewnego dnia wyrusza do Warszawy by zmienić coś w swoim życiu. Dzięki pomocy znajomej rodziny zostaje modelką. W trakcie pracy poznaje fotografa Kacpra w którym się zakochuje. Czy miłość osób z dwóch różnych światów ma szansę przetrwać? 

Kiedy pierwszy raz obejrzałam ten film kilka lat temu, byłam pod jego wielkim wrażeniem. Postanowiłam odświeżyć swoją pamięć, swoje odczucia i zaglądnęłam do niego znowu. Nic się nie zmieniło. Z ręką na sercu mogę się wam przyznać to tego, że historia Kopciuszka urzekła mnie ponownie. Niestety mam wrażenie, że tylko mnie. Przeczytałam wiele nieprzychylnych komentarzy na temat tego filmu. Nie potrafię tego zrozumieć. Większość nas kocha takie historie, a jak już takowa powstaje to ludzie narzekają, że jest zbyt cukierkowata, prosta. Ja też miałam w swoim życiu okres wyśmiewania polskich komedii. Na szczęście ten czas minął  i teraz bez reszty oddaję się romantyzmowi. Tym którzy są sceptycznie nastawieni do komedii zacytuję pewne zdanie: ,,Nie czekajcie na mnie'' - happy end''.

Film ten otrzymał u mnie ocenę:

Skąd taka wysoka ocena? Myślę, że nie będę powielała schematów z poprzednich filmów i nie wypunktuje tego w podobny sposób. Wytłumaczę się jednym zdaniem: coś co mnie bawi, wzrusza i porusza zawsze będzie miało u mnie wysoką ocenę, bez względu na to, jak oceniają to inni.


Przeważnie przedstawiam wam dodatkowo zwiastun, by zachęcić was do obejrzenia filmu. Tym razem jednak podsunę wam teledysk, który myślę, że oddaje klimat filmu. Poza tym to jedna z niewielu piosenek filmowych, którą nucę dość często: ,,Dzisiaj ucieknę tam, gdzie nic mi nie przypomni, że to Ty kiedyś wybrałeś mnie'':


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

171. #Domnaplaży Sarah Jio 24/2019

223. Kłamca 2 Jakub Ćwiek 88/2019

161. #MistrziMałgorzata Michaił Bułhakow 16/2019