68. Pytania i odpowiedzi część 1.

1. Jaka była ulubiona gwiazda, którą Pani zobaczyła na żywo?
Na czas pisania tego wpisu zdecydowanie Artur Dziurman.

2. Którym kabaretem się rozczarowałaś ?
Nie mogę do końca powiedzieć, że jakiś kabaret mnie rozczarował. Mam żal do kabaretu Nowaki. Fajnie mi się rozmawiało z członkami kabaretu, umówiliśmy się na facebookowy kontakt niestety nie dostałam odpowiedzi zwrotnej na moją wiadomość i czuję nie tyle rozczarowanie co pewien niedosyt.

3. Twoje 3 największe wady i zalety.
Wady:
- brak asertywności
- zbyt mała pewność siebie
- naiwność

Zalety:
- punktualność
- empatia
- życzliwość

4. Co sprawia że najbardziej się denerwujesz?
Jest wiele takich sytuacji, tym bardziej, że od niedawna zmieniło się moje miejsce pracy. Ale jednak najbardziej denerwuje mnie łamanie zasad ciszy nocnej przez mojego sąsiada. Odradzam mieszkanie w bloku.

5.  " Śmiech dla duszy jest tym samym czym tlen dla płuc" zgadzasz się z tym czy raczej nie i dlaczego?
Kiedyś być może zgodziłabym się z tym stwierdzeniem, dziś nie do końca. Wydaje mi się, że to porównanie jest trochę nad wyraz. Bez tlenu człowiek nie przeżyje długo bo jest nam niezbędny do życia. Bez śmiechu damy radę żyć.

6. Gdybyś mogła cofnąć czas to co byś w pierwszej kolejności zrobiła? 
Tego typu pytania są bardzo trudne. Nawet w chwili kiedy tworzę ten wpis zastanawiam się co bym zmieniła. Być może zrobiłabym wszystko by jak najwięcej spędzić czasu z moim zmarłym wujkiem. Celowo nie piszę tu o tym, że robiłabym wszystko by nie umarł, bo moim zdaniem nie można ingerować za bardzo w przeszłość, bo nigdy nie wiadomo jaki będzie to miało wpływa na naszą przyszłość a ja wyznaję zasadę, że nic co na spotyka nie dzieje się bez przyczyny.

7. Czym dla Ciebie jest przyjaźń? 
Przyjaźń jest dla mnie rzeczą ważną, ale nie najważniejszą. W swoim życiu przyjaźniłam się z 3 osobami i od każdej dostałam kopniaka w dupę. Obiecałam sobie, że już nigdy względem drugiej osoby nie użyję słowa przyjaźń. Powoli się to zmienia, nabieram zaufania do ludzi, jednak ostrożność pozostaje. Mam jednak nadzieję, że w moim życiu pojawi się jeszcze osoba, o której będę mogła powiedzieć, że jest moją bratnią duszą.

8.  Twoje największe marzenie to...
Moje marzenia z każdym rokiem się zmieniają, nabierają innego kształtu. Takim moim wielkim niezmiennym marzeniem jest zakochać się z wzajemnością. Wiem wiem, ci którzy mnie znają powiedzą przecież ty nie chcesz mieć chłopaka, mówisz, że nigdy się nie zakochasz. A co mam mówić? Moje serce jest już tak przeorane, że nie wierzę w miłość, ale nie zmienia to faktu, że bardzo, bardzo chciałabym kochać i być kochaną. :)

9 . Patrząc na to co działo się rok temu co uważasz za swój sukces a co za porażkę, co najmniej wspominasz, ludzi, miejsca, zdarzenia.

Sukcesem jest bezdyskusyjnie założenie bloga oraz poznanie wielu nowych ludzi przede wszystkim ze środowiska kabaretowego i blogowego.
Porażką natomiast jest fakt, że nie udało mi się zrealizować pewnych założeń, ale nie zamierzam rozpisywać się na ten temat.

10 . Czego nigdy w życiu byś nie zrobiła ?
Nie wiem czy jest taka rzeczy - na ten moment nic sensownego nie przychodzi mi do głowy. Kiedyś sądziłam, że nie zabiję człowieka - ale gdybym była w niebezpieczeństwie i jedynym wyjściem byłoby zabicie kogoś pewnie bym to zrobiła. Mogłabym napisać, że nie zjem pająka, ale gdybym nie jadła kilka dni to pewnie pająk smakowałby mi bardzo. Naprawdę ciężko jest mi wskazać rzecz, której bym nie zrobiła...

 11 . Jakie wartości cenisz w ludziach najbardziej?
Cenię ludzi, którzy mają szacunek dla innych, którzy wykazują się zrozumieniem, nie osądzają nikogo. Cenię sobie mądrość życiową a nie tą ,,papierkową''.

 12 . Czym kierujesz się w życiu, co daje Ci największą radość i siłę.
Czym się kieruję  - swoimi poglądami. Największą radość daje mi realizacja marzeń, a siłę znajduję wtedy gdy osiągnę cel. Lubię stawiać sobie małe cele by się zbyt wcześniej nie zniechęcać. Kiedy uda mi się przeczytać więcej książek niż zamierzyłam, lub wykonam serię ćwiczeń o jedno powtórzenie więcej - dla mnie to już jest sukces. Po co się niepotrzebnie napinać rzeczami, które nie są w naszym zasięgu.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

171. #Domnaplaży Sarah Jio 24/2019

223. Kłamca 2 Jakub Ćwiek 88/2019

161. #MistrziMałgorzata Michaił Bułhakow 16/2019