90. Marzenia - cel

Witajcie,

Zastanawialiście się nad swoim życiem? Czy to co robicie sprawia wam przyjemność? Czy idziecie do pracy bo musicie czy chcecie? Wiecie, po co są marzenia? Po to aby je spełniać, dążyć do nich. ktoś kiedyś mi powiedział  takie zdanie: ,, jakby za marzenia karano dostałabyś dożywocie”. Większość moich marzeń się spełniło. Chciałam zostać fryzjerką, więc zostałam. Chciałam cudownego faceta- mam. Wiadomo każdy ma wady ale sama go sobie wybrałam i jestem z niego zadowolona. Chciałam mieszkać w domu i mieszkam. Nie w takim jakim chciałabym, ale to mnie motywuje do działania, do osiągnięcia własnego wymarzonego domu.
Ludzie mówią- kurde ten ma taką fajną chatę a ja muszę mieszkać w mieszkaniu… a co robiłeś/robiłaś aby osiągnąć dom? Masz zaufanie do samego siebie, jesteś zaangażowany/a do celu jaki chcesz osiągnąć?
Mój partner czytał książkę p. Jacka Walkiewicza pt.,,Pełna moc możliwości”. Polecam wam tę książkę, ponieważ dużo was uświadomi. sama zabieram się za jej przeczytanie. Oglądałam wykład tego pana na yt, i zaczęłam inaczej patrzeć na świat.
Przytoczę wam kilka przykładów jak mówimy a jak mamy mówić :
  • ,,Muszę coś zrobić ze swoim życiem” - ,,Chcę zmienić coś w swoim życiu”
  • ,,Trzeba znaleźć inne rozwiązanie” - ,,Znajdę inne rozwiązanie”

Inne przykłady znajdują się w książce. Człowiek boi się zmian, nie wie co czeka i twierdzi: a niech zostanie tak jak jest. Nie! Jeżeli ci nie pasuję coś to, to zmień bo się wykończysz. Trzeba zmienić środowisko jeżeli ci nie odpowiada. Większość ludzi podkłada nogi niż pomaga więc trzeba uważać, ale nie bój się zrobić kroku do przodu. Pamiętaj życie masz tylko jedno. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

171. #Domnaplaży Sarah Jio 24/2019

223. Kłamca 2 Jakub Ćwiek 88/2019

161. #MistrziMałgorzata Michaił Bułhakow 16/2019