119. Z deski do deski.

Witajcie.


Zastanawialiście się kiedyś czy można coś zrobić z desek? Ja np. nie mam do tego głowy, ale znam pewną osobę, która wpada co chwilę na jakieś pomysły, i tworzy z kilku desek coś, co służy kilka lat, albo jest bardzo użyteczną rzeczą. Otóż chcę wam pokazać kilka prac tej osoby. Dążę do tego, by wam powiedzieć, że siedzenie przed telewizorem lub przed komputerem to nie jest dobra rzecz  nie twierdzę, że w ogóle nie można siedzieć). Można czasem wyjść z domu i porobić kilka różnych rzeczy.


Przed wami obraz na którym widać deskę służącą  jako deska na narzędzia. Są one odmalowane, aby wiadomo było gdzie wisiały. 
Otóż kolejne zdjęcie pokazuję drabinkę, która miała być użyteczna w domu, a jest w garażu.

Ta fotografia przedstawia półkę na różne graty, która również została wykonana z desek. Prosta konstrukcja szybka do zrobienia a jaka funkcjonalna.Długo zastanawiałam się jak nazwać to, co znajduję się na zdjęciu. Chroni piwnicę przed zalaniem. 


Otóż to ostatnia moja fotografia, która przedstawia stojak na rower. Bardzo przydatna rzecz, droga, ale można ją zrobić samemu za kilka złoty.

Czekam na wasze komentarze pochwalcie się wy co zrobiliście samemu z kilku desek. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

171. #Domnaplaży Sarah Jio 24/2019

85. ,,Czasy ostateczne: Pozostawieni'' - opinia na temat filmu.

161. #MistrziMałgorzata Michaił Bułhakow 16/2019