174. #Pytanianiekontrolowaneczyliczegoniewiecieokabarecie Agnieszka Kozłowska 27/2019Tytuł: ,,Pytania niekontrolowane czyli czego nie wiecie o kabarecie''
Autor: Agnieszka Kozłowska
Wydawnictwo: Ar Test


Po tę książkę sięgnęłam ze względu na to, że jestem fanką kabaretu. Nie ukrywam, że chętnie czytam wywiady z osobami związanymi z kabaretem.

Okładka
Okładka jest prosta w odbiorze. Na zdjęciach widzimy osoby, które wypowiadają się w książce.

Spis treści
Spis treści znajduje się na początku książki. Osobiście lubię kiedy jest on umieszczony z przodu, bo wtedy wiem z czym będę miała do czynienia w środku. 

Ilość stron
Książka liczy 120 stron. Jest to bardzo, bardzo mało. Liczyłam zdecydowanie na dużo dużo więcej. Więcej pytań, więcej treści. Niestety tego nie dostałam. 

Rozdziały
Książka posiada 15 rozdziałów. Ich liczba wynika z ilości osób, z którymi przeprowadzono wywiad.

Długość czytania
Przeczytanie tej książki zajęło mi 2 godziny. Można to było zrobić szybciej, gdyby treść zawarta w książce momentami nie była nudna.

Cytaty
-,,Nie wszystko jest na sprzedaż'',
-..Przyjaźni nie należy szukać na siłę''.

Moja opinia + ocena
Moim zdaniem wydanie tej książki trochę minęło się z celem. Tak naprawdę, przeczytawszy ją nie dowiedziałam się niczego konkretnego. Wydaje mi się, że do danej osoby, nie trafiły właściwe pytania. Czasami miałam wrażenie, że autorka za mocno wchodzi w życie prywatne danego rozmówcy, a innym razem przepuszcza szansę, na zadanie pytania osobie, od której można by się dowiedzieć dużo więcej. Nie liczyłam na wywiad rzekę, ale uważam, że ilość nie równa się jakości. Można było zaprosić mniej osób i poświęcić im więcej czasu. A tak wydaje mi się potraktowano wszystko ogólnikowo. Ode mnie 4/10.

Komu polecam?
Nie polecam tej książki nikomu, zwłaszcza fanom kabaretu. Szkoda czasu i pieniędzy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

171. #Domnaplaży Sarah Jio 24/2019

161. #MistrziMałgorzata Michaił Bułhakow 16/2019

223. Kłamca 2 Jakub Ćwiek 88/2019