O nasCześć. Mam na imię Iwona, lat 30, mieszkam w Strzelcach Opolskich.
Interesuję się sportem (szczególnie siatkówką), namiętnie czytam książki, lubię tańczyć, śpiewać i oglądać seriale i filmy.
Jaki był cel założenia bloga? Otóż z początku chciałam uzewnętrznić swoje myśli, pragnienia, radości i smutki. W sumie ten blog miał być formą terapii i myślę, że mi się to udało.Poza tym jestem niepoprawną romantyczką, która gdzieś w głębi serca czeka na swojego księcia, jednak na co dzień kieruje się rozumem. Przytoczę wam charakterystykę mojego znaku zodiaku jakim jest rak, z którą zgadzam się w 100%: Na początku sprawia wrażenie nieśmiałej, tajemniczej i zamkniętej w swoim własnym świecie. Trudno jest z nią nawiązać znajomość w ciągu paru godzin, potrzebuje na to przynajmniej paru dni. Jej dystans nie wynika z niechęci do ludzi, lecz z tego, że sparzyła się w życiu wiele razy. Jest bardzo pamiętliwa, potrafi po paru latach wypomnieć komuś jakiś drobny incydent. Nie jest jednak mściwa. Uwielbia zadręczać się rożnymi problemami, które w większości są tylko wytworem jej wyobraźni. Jest wspaniałą matką i żoną. Jeśli tylko trafi na partnera, który będzie darzył ją szacunkiem, poświęci mu całe życie. Panie spod tego znaku bardzo często porzucają ambicje zawodowe i naukowe dla życia prywatnego. Żadne pieniądze i zaszczyty nie są dla niej ważniejsze od radosnego gwaru własnych dzieci i miłości męża. Lubi czuć się w życiu bezpiecznie, nie dla niej zawody związane z ryzykiem. Ma zdolności artystyczne i powinna je rozwijać. Przyjaciół ma na ogół niewielu, ale wypróbowanych i jeśli kogoś pokocha, to już na całe życie.

***

Witajcie. Mam na imię Maria, lat 25, mieszkam w Strzelcach Opolskich, z zawodu jestem fryzjerką. Na co dzień jestem gadatliwą, towarzyską osobą, jednak czasem zdarza mi się, że siedzę cicho jak mysz pod miotłą ( ostrzegam, nie lubię tych gryzoni ). Od czasu do czasu zdarza mi się bywać romantyczką ( uaktywnia się to przy okazji komedii romantycznych ), myślę, że dogadałabym się z Kubicą, bo uwielbiam dodawać gazu na zakrętach ;). Bywa też tak, że nie potrafię trzymać języka za zębami i ranię ludzi, ale może o moich wadach wspomnę innym razem.


Co robię w wolnych chwilach - nie jestem kinomanem ani serialomaniakiem, ale zdarza mi się obejrzeć kilka rzeczy w tv m.in. ,,Maja w ogrodzie''.  A tak poza tym - najchętniej ,,zamieszkałabym'' w salonie sukien ślubnych ( mam do nich słabość ), lubię też posłuchać muzyki i... może na tym poprzestanę - nie będę odkrywać wszystkich kart od razu. Obiecuję, że jeszcze będziecie okazji mnie poznać. Pozdrawiam.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

171. #Domnaplaży Sarah Jio 24/2019

161. #MistrziMałgorzata Michaił Bułhakow 16/2019

223. Kłamca 2 Jakub Ćwiek 88/2019